Velosipēdu noma

lvruende
» VELO APKOPES »

VELOSIPĒDA APKOPE....

   Uzņēmuma ABC Grupa piedāvājumā ietilpst arī velosipēda apkope. Zinošie uzņēmuma darbinieki nodrošina pilnu velosipēda remonta servisa, kā arī veic velosipēdu ikgadējo pamatapkopi un ikmēneša apkopes. Mūsu darbnīcā Jūs sagaidīs zinoši, smaidīgi un atsaucīgi velosipēdu  meistari, kas profesionāli novērtēs Jūsu velosipēda stāvokli un ieteiks Jums ieteicamo un optimālāko rīcību Jūsu velosipēda pilnvērtīgai darbības nodrošināšanai.

   Lai velosipēds veiksmīgi pildītu savu pamatuzdevumu – pārvietošanās no viena punkta un otru, ir nepieciešams savlaicīgi un atbilstoši veikt velosipēdu apkopes. Jāatzīst ka daudzi velobraucēji bieži vien aizmirst par šīs funkcijas nepieciešamību. Kā katram mehānismam, arī velosipēdam ir jāveic regulāras apkopes. Tādiem velosipēdu mezgliem kā – bremzēm, riepām, stūrei, ķēdei, rāmim, dakšai un pārslēdzējiem nepieciešams veltīt pienācīgu uzmanību un veikt regulārās apkopes, ne retāk kā vienu reizi mēnesī. Regulāri jānotīra un jāsaeļļo visas kustīgās detaļas. Jo vairāk velosipēds tiek izmVelosipēdu remontsantots, jo biežāk tam nepieciešama apkope.

   Mūsu uzņēmuma piedāvātās riteņu remonta un standarta apkopju izmaksas sastāda:

   Velosipēda pamata apkope

   Apkopes izmaksas sastāda – 25.00 Eur

   Apkopes procedūrā tiek veikta visu velosipēda ritošo daļu pārbaude, regulēšana un eļļošana. Bremžu sistēmas pārbaude un regulēšana. Ātruma pārslēdzēju pārbaude un regulēšana. Citu ar klientu saskaņotu darbu veikšana. Minētās apkopes procedūra ieteicama 1x mēnesī(atkarīgs no velosipēda lietošanas intensitātes).

   Velosipēda pilna apkope

   Apkopes izmaksas sastāda – 40.00 Eur

   Apkopes procedūrā tiek veikta pilnīga velosipēda pārbaude, izjaukšana, tīrīšana, eļļošana un regulēšana. Minētā apkopes procedūra veicama 1x gadā(ieteicams velosipēdu sezonas sākumā).

   Cena var mainīties atkarībā no velosipēda tehniskā stāvokļa. Visiem servisa nestandarta tipa darbiem, cena var tikt noteikta pēc savstarpējās vienošanās.

   Klientu ievērībai – mūsu velodarbnīcā, tiek pieņemti tīri velosipēdi(veosipēda mazgāšanas izmaksas sastāda - 5 Eur).


       


Printēt

SIA "ABC GRUPA", Jūras iela 24, Jūrmala, Latvija, Tālr.: +371 28609000, +371 26323868, e-pasts: info@citybike.lv